Haber

Hakan Peker Safranbolu Belediye Başkanı adaylığını açıkladı

DÜZGÜN Partisi Safranbolu Belediye Başkanı adayı sanatçı Hakan Peker, ilçedeki basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Bir konakta düzenlenen toplantıda konuşan Peker, kendilerine inanan ve destekleyen çok sayıda insan olduğunu, yorulduklarında ise güçlenme umutlarıyla motive olduklarını söyledi.

İlgili Makaleler

Peker, bu anlamda özellikle gençlerin kendilerine yol gösterdiğini belirterek, “Safranbolu benim için gerçekten çok önemli. Ben Eflaniliyim ama Safranbolu çocukluğumu geçirdiğim yer. En az 10 yıldır geldiğim yer. Vizyonumu, misyonumu ve bilgi birikimimi her yıl Safranbolu’da paylaşmak istiyorum.” “Ben bunu hak ettiğinden bir adım daha yükseğe çıkarmaya aday oldum. Bunu başarabileceğime inanıyorum.” İfadesini kullandı.

“Bazen neden şimdi aday oldu? Şu ana kadar neredeydi?” Peker, bugüne kadar sanatıyla meşgul olduğunu ve geçimini sağladığını belirtti.

Mart ayında büyük konserler düzenleyip sosyal etkinliklerin sıklığını artırabileceklerini belirten Peker, “Hayalimdeki Safranbolu, akşam 7’de kapanıp kabuğuna çekilen Safranbolu değil. Daha turistik, daha turistik bir yer. Daha kültürel, daha dinamik Safranbolu.” sözlerini kullandı.

Programa UYG Partisi Safranbolu İlçe Başkanı Müşerref Özer de katıldı.

babadaghaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu